Hátország: Ezüstös üstökös

XVI. Üstökös Utánpótlás Kupa Dunaújváros, Rácalmás 2020.10.28 – 10.30

 

U11 leány A csoport Rácalmás:/eredményt nem írnak/ Edzők: Győri Ágnes, Duráczky Márton

Kispest NKK, Kozármisleny SE, Harta SC, Rácalmás SE

Kispest NKK kerete: Antalics Alexandra, Baranyi Maja, Baranyi Martina, Gölle Vivien, Molnár Zita, Per-Turnár Zara, Sike Fanni, Stéger Dorka, Stéger Renáta, Száray Noémi.

 

U13 Leány: Dunaújváros, Főiskolai Sportcsarnok  Edzők: Béki Nagy Bertalan, Győri Ágnes

A.csoport

ÉRD – Kispest NKK  11-14
G:Bozsó Kitti 10(4), Karanovics Natasa 4.
Hétméteresek: 1/1 ill. 5/4
Kiállítások: 6perc ill. 2perc

Kispest NKK – OXXO Energy Orosházi NKC 16-8
G:Nozsek Ajna 3,Dénes Nóra 3,Bozsó Kitti 2, Karanovics Natasa 2(1),Heller Hanna 2,Tóth Nóra 2,Papp Míra 2.
Hétméteresek:2/0 ill. 3/1
Kiállítások: 4perc ill 4perc

Solymári SC – Kispest NKK  13-17
G:Bozsó Kitti 9(5),Papp Míra 4,Karanovics Natasa 2,Noszek Ajna 1,Tóth Nóra 1.
Hétméteresek: 1/1 ill. 5/5
Kiállítások: 4perc ill –

Döntő:

Kispest NKK – Nemesváros DSE  26-28
G:Bozsó Kitti 11(3),Noszek Ajna 4,Tóth Nóra 4,Papp Míra 4,Karanovics Natasa 2,Pogány Dóra 1.
Hétméteresek: 4/3 ill. 5/3
Kiállítások: 6perc ill.10perc  

A csoport gólkirálya: Bozsó Kitti 32 gól

A csoport legjobb kapusa: Kovács Jázmin Izabella

 

Végeredmény:

1.Nemesvámos DSE

2.Kispest NKK

3.Solymár SC

4.Kozármisleny SE

5.ÉRD

6.DKKA

7.AFKC

8.OXXO Energy Orosházi NKC

A Kispest NKK kerete: Bozsó Kitti, Pogány Dóra, Dénes Nóra, Heller Hanna, Karanovics Natasa, Kovács Jázmin, Páll Panna, Noszek Ajna, Tóth Nóra, Ágh Dorottya, Papp Míra.

 

U9 fiúk  FTC Faház Edző: Felső Anna

Kispest NKK A – FTC A
Kispest NKK B – FTC B

U10 fiúk  FTC Faház Edző: Felső Anna

Kispest NKK – FTC
Kispest NKK – FTC leány

U11 FTC faház Edző: Felső Anna 

Kispest NKK – FTC

 

Sarkadi Bálint

Hivatalos csapat admin

Cras efficitur pulvinar magna eget sodales. Integer faucibus ipsum nisi, quis sollicitudin enim porta ac. Duis nec arcu posuere, luctus diam pulvinar, gravida quam.