Hátország: Aranyvasárnap

Az Angyalföldi Sportiskola és DSE a Budapesti Kézilabda Szövetséggel közösen az idén 25. alkalommal rendezte meg a Ferenczy Budapest Kupa versenyét, 2019. december 20-22. között.

 

U12-es egyes csapatunk veretlenül nyerte meg a Ferenczy utánpótlás kupát. Kettes csapatunk a kilencedik helyen végzett.

 

December 20 péntek

 

A.csoport:

 

Kispest NKK I – Körmendi DMTE 27-6  (11-4)

Angyalföldi Sportközpont 100 néző

G:Bozsó Kitti 8,Béki-Nagy Lili 6,Hajdu Sára 3, Karanovics Natasa 3,Papp Míra 3, Hortobágyi Liliána 2, Ratiu Alexandra 2.

 

Angyalföldi Sportiskola – Kispest NKK I. 9-21 (4-11)

Angyalföldi Sportközpont 50néző

G:Papp Míra 5,Bozsó Kitti 5,Ratiu Alexandra 4,Béki-Nagy Lili 4, Hajdu Sára 2, Karanovics Natasa 1.

A képen a következők lehetnek: 2 ember, , mosolygó emberek, sportoló emberek és túra/szabadtéri

B.csoport:

 

Kispest NKK II. – XVI.Kerületi KMSE 6-24 (3-12)

Angyalföldi Sportiskola 100néző

G:Tóth Nóra 3,Dénes Nóra 2,Noszek Ajna 1.

 

Debreceni Sportcentrum KN – Kispest NKK II. 11-9 (4-4)

Angyalföldi Sportcentrum 50néző

G:Tóth Nóra 5,Dénes Nóra 3,Cser Lilla 1.

A képen a következők lehetnek: 1 személy, sportolás

December 21 szombat:

 

A.csoport:

 

Kalmár Zoltán DSE – Kispest NKK I. 12-23 (5-13)

Angyalföldi Sportiskola 100néző

G:Béki-Nagy Lili 7, Papp Míra 6.Bozsó Kitti 2,Hajdu Sára 2,Hortobágyi Liliána 2, Karanovics Natasa 2,Ratiu Alexandra 2.

 

Kispest NKK I. – Érd I. 28-3 (14-2)

Angyalföldi Sportiskola 100néző

G:Papp Míra 6,Hajdu Sára 5,Béki-Nagy Lili 4,Bozsó Kitti 4,Ratiu Alexandra 4,Karanovics Natasa 3, Hortobágyi Liliána 2.

 

B.csoport:

 

Kispest NKK II. – Érd II. 6-14 (3-6)

Angyalföldi Sportiskola 100néző

G:Noszek Ajna 2,Tóth Nóra 1,Nagy Bianka 1,Dénes Nóra 1,Cser Lilla 1.

 

Kispest NKK II. – Vecsési SE  6-21 (4-9)

Angyalföldi Sportiskola 100néző

G:Páll Panna 3,Noszek Ajna 1,Tóth Nóra 1,Heller Hanna 1.

 

A.csoport végeredménye:

1.Kispest NKK I 4 győzelem 0 vereség 99-30 8pont

2.Angalyaföldi Sportiskola 3 győzelem 1 vereség 88-50 6pont

3.Kalmár Zoltán DSE 2 győzelem 2 vereség 67-70 4pont

4.Körmendi DMTE 1 győzelem 3 vereség  48-86 2pont

5.ÉRD I. 4 vereség 32-93 0pont

 

B.csoport végeredménye:

1.XVI.Kerületi KMSE 4 győzelem 84-35 8pont

2.Vecsési SE 3 győzelem 1 vereség 65-50 6pont

3.Érd II. 2 győzelem 2 vereség 56-58 4pont

4.Debreceni Sportcentrum KN 1 győzelem 3 vereség 54-73 2pont

5.Kispest NKK II. 4 vereség 27-70 0pont

 

December 22 Vasárnap

 

Helyosztók:

 

9-10 helyért:

 

ÉRD I. – Kispest NKK II 11-19 (6-12)

Angyalföldi Sportiskola 150 néző

G:Csákay Boglárka 6,Dénes Nóra 5,Heller Hanna 4,Cser Lilla 2,Tóth Nóra 2.

A képen a következők lehetnek: 1 személy, mosolyog, sportolás, gyermek és kosárlabdapálya

7-8 helyért

 

Körmendi DMTE – Debreceni Sportcentrum KN 8-27

 

5-6 helyért

 

Kalmár Zoltán DSE – Érd II. 12-16

 

Bronzéremért

 

Angyalföldi Sportiskola – Vecsési SE  15-22

 

Döntő:

 

Kispest NKK I. – XVI.Kerületi KMSE  21-17 (13-7)

Angyalföldi Sportiskola 150 néző

G:Hajdu Sára 8,Karanovics Natasa 5,Bozsó Kitti 4,Hortobágyi Liliána 2,Béki-Nagy Lili 1,Papp Míra 1.

 

A képen a következők lehetnek: 16 ember, , mosolygó emberek, cipők

 

A torna végeredménye:

 

1.Kispest NKK I

2.XVI.Kerületi KMSE

3.Vecsési SE

4.Angyalföldi Sportiskola

5.Érd II.

6.Kalmár Zoltán DSE

7.Debreceni Sportcentrum KN

8.Körmendi DMTE

9.Kispest NKK II.

10.Érd I.

 

Sarkadi Bálint

Hivatalos csapat admin

Cras efficitur pulvinar magna eget sodales. Integer faucibus ipsum nisi, quis sollicitudin enim porta ac. Duis nec arcu posuere, luctus diam pulvinar, gravida quam.