Bepelog Kupa

Mivel az őszi szünetben sem maradhatnak a gyerek csapataink sportolás nélkül, ezért első alkalommal megrendezésre kerül az Bepelog Kupa!

Az esemény az érdi Treff Sportcsarnokban lesz november 2 és 4 között, 4 korosztály, 22 csapat és nagyjából 200 gyermek részvételével. A fővárosból és vidékről egyaránt jönnek egyesületek játszani és sportolással tölteni az iskolai szünetet. Nagy szeretettel várjuk a szülőket és hozzátartozókat, a szurkolóinkat és minden érdeklődőt.  

 


A Bepelog Kft-nek ezúton is szeretnénk megköszönni a rendezvény megrendezéséhez szükséges feltételek biztosítását.


A tornán résztvevő csapatok:

November 02 kedd, U9 lányok és fiúk 8:30 és 15:30 között

U9 lány: Kispest NKK, Malév SC, Dunavarsányi TE, Vecsés SE

U9 fiú: Kispest NKK, Szigetszentmiklósi KSK, Ferencvárosi TC, Ráckeve VKSK
November 03 szerda, U13 lányok és U12 fiúk 8:30 és 14:30 között

U12: Kispest NKK, Dunavarsányi TE, Százhalombattai VUK SE

U13: Kispest NKK, Malév SC, Dunavarsányi TE
November 03 csütörtök, U10 lányok és fiúk 8:30 és 15:30 között

U9 lány: Kispest NKK, Malév SC, Budaörsi KS, Vecsés SE

U9 fiú: Kispest NKK, Szigetszentmiklósi KSK, Csepeli KSE, Százhalombattai VUK SE

Menetrend

Szerda

lány 8:30 Kispest – Malév  
lány 9:00 Vecsés – Dunavarsány
fiú 10:00 Kispest – Szigetszentmiklós
fiú 10:30 Ráckeve – FTC
lány 11:00 Kispest – Vecsés
lány 11:30 Malév – Dunavarsány
fiú 12:00 Kispest – Ráckeve
fiú 12:30 Szigetszentmiklós – FTC
lány 13:00 Kispest – Dunavarsány
         

 

Csütörtök:

lány 9:00 Kispest – Malév
fiú 9:50 Kispest – Százhalombatta
lány 10:40 Kispest – Dunavarsány
fiú 11:30 Kispest – Dunavarsány
lány 12:20 Malév – Dunavarsány
fiú 13:10 Százhalombatta – Dunavarsány
  14:00 Eredményhirdetés

Péntek:

lány 8:30 Kispest – Malév
lány 9:00 Vecsés – Budaörs
fiú 10:00 Kispest – Szigetszentmiklós
fiú 10:30 Százhalombatta – Csepel
lány 11:00 Kispest – Vecsés
lány 11:30 Malév – Budaörs
fiú 12:00 Kispest – Százhalombatta
fiú 12:30 Szigetszentmiklós – Csepel
lány 13:00 Kispest – Budaörs
lány 13:30 Malév – Vecsés
fiú 14:00 Kispest – Csepel
fiú 14:30 Szigetszentmiklós – Százhalombatta
  15:00 Eredményhirdetés